تحقیق درباره بانك جهاني و تحريم ايران

مطالب دیگر:
🔗پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه سبک های شناختی🔗پیشینه پژوهش و مبانی نظری در مورد سبک های شناختی🔗بررسی انواع سبک های شناختی و ارتباط آنها با یادگیری🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق ورزش و تربیت بدنی 81 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق ورزش و سلامت روانی 78 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق فعالیت های ورزشی و عزت نفس 75 صفحه🔗پایان نامه در مورد فعالیت های بدنی و ورزشی و تمرین های هوازی🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق مهارت کنترل عواطف 97 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق عواطف و کنترل آنها 88 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق کنترل عواطف 92 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق عواطف در دوره نوجوانى 94 صفحه🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق کنترل عواطف در دانش آموزان 89 صفحه🔗دیدگاه ها و نظریه های خشم و افسردگی🔗ويژگى هاى رشد عاطفى نوجوان و نحوه کنترل عواطف در آنها🔗مولفه های کنترل عواطف و بررسی مفاهیم مربوط به آن🔗عواطف و احساسات در دوره نوجوانی و راهبردهای پرورش و کنترل آنها🔗دیدگاه های نظری خشم و ویژگی های افراد ماهر در تخلیه خشم🔗دیدگاه های نظری افسردگی و بررسی انواع اختلال افسردگی🔗گروه درمانی با رویکرد تحلیل رفتار متقابل🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق عمل به باورهای دینی 45 صفحه🔗چارچوب نظری و پیشینه پژوهش عمل به باورهای دینی🔗فصل دوم پایان نامه عمل به باورهای دینی🔗پیشینه تحقیق و مبانی نظری درباره عمل به باورهای دینی🔗روانشناسی دین و اثرات عمل به باورهای دینی🔗مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های تربیتی والدین 70 صفحه
تحقیق درباره بانك جهاني و تحريم ايران|1792170|bku|تحقیق درباره بانک جهانی و تحریم ایران,تحریم ایران,بانک جهانی و تحریم ایران
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق درباره بانك جهاني و تحريم ايران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 11 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

در حالي كه آمريكا در تلاش است تعاملات دنياي خارج با ايران را قطع كند، بانك جهاني بيش از 122 ميليون دلار پوشش تضميني براي سرمايه گذاري در ايران ارائه داده است.

به گزارش خدمت شبكه تلويزيوني فاكس نيوز آمريكا ضمن ارائه گزارشي از همكاري هاي اقتصادي بانك جهاني با ايران خواهان قطع اين همكاري ها شده است.
در اين گزارش آمده است:« بانك جهاني با استفاده از ميليون ها دلار ماليات هاي مردم امريكا به ايران كمك مي كند بخش صنعت و گاز خود را توسعه دهد».
اين در حالي است كه امريكا فعالانه سعي مي كند جامعه بين الملل را از تعاملات تجاري با ايران به ويژه در بخش انرژي اين كشور بازدارد.
آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه وابسته به بانك جهاني در زمينه تضمين سرمايه گذاري هاي خارجي در كشورهاي در حال توسعه فعاليت دارد و امريكا بزرگترين كمك كننده به آن محسوب مي شود.
امريكا از سال 2000 تا كنون 24 ميليون دلار به اين آژانس كمك كرده است.
فاكس نيوز در ادامه گزارش خود آورده است اين آژانس2 /122 ميليون دلار پوشش تضميني براي سه شركت از تايلند و ژاپن جهت سرمايه گذاري در يك شركت پتروشيمي در ايران ارائه داده است.
اين سه شركت در مجموع 42 ميليون دلار در اين پروژه سرمايه گذاري كرده اند.
به علاوه شركت ژاپني ايتوچو 96 ميليون دلار به صورت سهام قرضه به شركت پتروشيمي مهر ارائه كرده است.اين فعاليت نيز تحت تاييد بانك جهاني انجام شده است.
اين براي نخستين بار است كه آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه در ايران چنين پوششي را ارائه مي دهد.
پروژه هاي مزبور به ايران كمك مي كند به صادرات خود تنوع ببخشد و درآمدهاي خود را افزايش دهد.
پارس جنوبي تنها حوزه فعاليت آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه در ايران نيست.اين آژانس همچنين پنج ميليون دلار وام تضميني به يك شركت تركيه اي فعال در زمينه توليد و صادرات كانتينرهاي پلي پروپيلن ارائه داده است.
استيو راچمن يكي از مقامات سابق بانك جهاني گفته است بانك جهاني طي شش ماه گذشته حداقل 50 ميليون دلار براي انجام پروژه هاي مختلف به ايران انتقال داده است.
وي در نامه اي به وزير خارجه امريكا با اشاره به فعاليت هاي بانك جهاني از حركت اين بانك در خلاف جهت سياست هاي امريكا براي اعمال فشار به ايران سخن گفته است.
در اين نامه از دولت امريكا خواسته شده است بانك جهاني را وادار كند تا كليه فعاليت هاي سرمايه گذاري در ايران را متوقف كند.
يك سخنگوي بانك جهاني در گفتگو با فاكس نيوز گفت آژانس تضمين سرمايه گذاري هاي چند جانبه 127 ميليون دلار پوشش تضميني براي سرمايه گذاري در ايران ارائه داده است كه تصميم اين كار قبل از سال 2005 اتخاذ شده است و چنين تضمين هايي تا ادعايي از سوي سرمايه گذار نباشد در منابع مالي نقصاني ايجاد نمي كند.
بانك جهاني در سايت رسمي خود آورده است