تحقیق درباره بررسی و ارزیابی قیمت اراضی در محدودة بلافصل طرح

مطالب دیگر:
📚پروژه برنامه نویسی مدیریت مدرسه با اکسس📚پروژه برنامه نویسی سیستم رزرو هتل با اکسس📚پروژه برنامه نویسی سیستم تبادل ارز با استفاده ازPHP/MySQL📚پروژه برنامه نویسی سیستم حقوق و دستمزد با ++C📚پروژه برنامه نویسی مدیریت انبار – انبارداری با سی شارپ📚پاورپوینت آماده تونل توحید📚پروژه برنامه نویسی سیستم داروخانه📚پروژه برنامه نویسی سیستم مدیریت فروش📚پاورپوینت آماده انواع سقف کاذب📚پروژه برنامه نویسی مدیریت بیمه با سی شارپ📚پروژه برنامه نویسی مدیریت دندانپزشکی با سی شارپ📚پاورپوینت آماده اثرات شیمیایی فراصوت📚مقاله استفاده از تکنولوژی بیسیم به صورت امن📚تحقیق آماده درآمدی بر آب شناسی📚پروژه برنامه نویسی مدیریت تیم امداد با سی شارپ📚گزارش کارآموزی شرکت توسعه فناوری رباتیک پاسارگاد📚پکیج کامل آزمون کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار📚نمونه سوالات فنی حرفه ای ملیله سازی نقره📚دانلود های دانشگاهی📚پروژه نمایش یک عدد روی سون سگمنت با میکروکنترولر📚پروژه شمارنده با سون سگمنت و میکروکنترلر📚فول نمونه سوالات نهایی ریاضی،تجربی📚اموزش قفل باز کردن📚پکیچ استثنایی بانوی برتر📚اموزش فوتوشاپ
تحقیق درباره بررسی و ارزیابی قیمت اراضی در محدودة بلافصل طرح|1792179|bku|محدودة بلافصل طرح,ارزیابی قیمت,تحقیق درباره بررسی و ارزیابی قیمت اراضی در محدودة بلافصل طرح
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق درباره بررسی و ارزیابی قیمت اراضی در محدودة بلافصل طرح آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 32 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

به طور کلی با توجه به وضعیت خاص محدودة طرح پلاکهای موجود را به لحاظ قیمت به دو گروه عمده می توان تقسیم کرد :

بر اساس بررسی بعمل آمده اراضی گروه اول بدلیل ارزش بالای تجاری به ازاء هر متر مربع بیش از 10 میلیون ریال قیمت گذاری می گردند و اراضی گروه دوم که عمدتاً دارای کاربری مسکونی می باشند حدود 1 میلیون ریال خرید و فروش می گردند. با توجه به تفاوت فاحش قیمت در دو بخش مورد اشاره در می یابیم با بهره گیری از ظرفیتهای بالقوه محور و فراهم نمودن شرایط نفوذ این قابلیتها به درون بافت همجوار می توان زمینة تحول اقتصادی را در سطح محدوده فراهم کرد.

بررسی و ارزیابی مالکیت ها در محدوده طرح

بر اساس بررسی بعمل آمده 4 دسته مالکیت عمده در محدودة طرح قابل شناسایی می باشد که در زیر به آنها اشاره می شود :

شهرداری (16%) : پارکینگ واقع در شمال شرقی خیابان با وسعتی بیش از 600 متر مربع از کاربریهای کلان محدوده به شمار می رود.