تحقیق درباره بهداشت صنعتي

مطالب دیگر:
🔍دانلود جزوه طراحی تصفیه خانه فاضلاب مخصوص مقطع کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط🔍دانلود جزوه آلودگی هوا مخصوص مقطع کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط🔍دانلود جزوه ی مدار الکتریکی 1و2 ویژه آزمون ارشد برق و قدرتpdf🔍دانلود جزوه ی گزارش کار آزمایشگاه هیدرولیک عمرانpdf🔍دانلود جزوه ی شیمی عمومی دو براساس کتاب چارلز مورتیمر pdf🔍دانلود مجموعه تست های کنکوری ریاضی عمومی دوPDF🔍دانلود مجموعه سوالات مصاحبه ی حضوری و گزینش استخدامی pdf🔍آموزش 0 تا 50 تولید محتوا🔍تبدیل infix به postfix🔍کلاس صف اولویت دار🔍درج،پیمایش و نمایش درخت AVL در C++🔍لیست مجاورتی در c++🔍درخت نخ کشی شده در c++🔍پرسپکتیو اتوکدی بناهای معروف(جدید99)🔍پلان مرکزتوانبخشی جوانان(نسخه جدید)🔍یافتن ضرب بهینه ماتریس ها🔍پکیج تکنولوژی فکر(1و 2) صوتی🔍سورس کد بازی توپ و تخته متحرک در C++🔍لاپلاس و اعداد مختلط در C++🔍رمزگذاری متن با هافمن در C++🔍قدم صفر کسب وکار اینترنتی🔍عملیات Encoding و Decoding هافمن در C++🔍آموزش نصب اکانت بازی ps4🔍دانلود جزوه ی جامع و کامل سازه های بتنی مهندسی عمران ویژه آزمون ارشد عمران pdf🔍دانلود رایگان کتاب فیزیک و کوانتوم نانو شیمی ویژه آزمون دکترای نانو شیمیpdf
تحقیق درباره بهداشت صنعتي|1792211|bku|تحقیق درباره بهداشت صنعتی, بهداشت صنعتی,صنعتی
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق درباره بهداشت صنعتي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 33 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

«بهداشت صنعتي» عبارتست از فراهم آوردن موجبات سلامتي، تندرستي و شادابي روح و جسم كاركنان در محيط كار (و همچنين مراجعان به سازمان) و رعايت اصولي كه از بيماريها و حوادث ناشي از كارهاي صنعتي جلوگيري مي‎كند. موضوع بهداشت و حفظ سلامت كاركنان در محيط‎هاي صنعتي، يا بهداشت شغلي.

يكي از مسائل بسيار مهم بوده و آشنايي با اصول بهداشتي و كمكهاي اوليه براي جلوگيري و محافظت از خطرات حاصله از بيماريها در محيطهاي صنعتي و توليدي، كه كارها به صورت گروهي و دسته‎جمعي انجام مي‎شوند حائز كمال اهميت مي‎باشد. بررسي عوامل زيانبخش در محيطهاي كار و كنترل آنها و رعايت اصول بهداشتي باعث سلامت و شادماني كاركنان و موجب افزايش بهره‎وري در محيط‎هاي صنعتي مي‎شود.

در محيط‎هاي صنعتي و توليدي علاوه بر حوادث، مسائلي مثل «امراض حرفه‎اي» مطرح است.

منظور بيماريهايي است كه ناشي ازكارهاي صنعتي و تماس با مواد و تركيبات شيمياي زيان‎آوري باشد و از طريق خوردن، آشاميدن، تنفس و پوست مبتلا به انسان مي‎شود.

همچنين در محيطهاي كاري عوارض و بيماريهاي حاصل از مواد راديواكتيو و پرتوهاي پولساز و امراضي نظير سل، رماتيسم، ديسك، آرتروز،‌ تنگي نفس،‌سرطان، عقيم شدن، كاهش حساسيت حواس پنجگانه و اعضاي بدن و مسموميت شغلي ناشي از سرو كار داشتن با موادي چون سرب، سيليس، گرد و خاك و امثالهم وجود دارند البته عوارض حرفه‎اي ممكن است واجد اهميت كمتري نسبت به سوانح در محيط كار باشند.